Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, şiddetli lisans eğitimini Değer Katışıksız Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Yönetim ve Kurum meydanında İstanbul Münevver Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye sektöründe bellik organizasyonu, yönetimi, stratejik bellik planlaması ve Türkiye’de ilk yol önemli üniversite kurumlarının Master Franchise yapılanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 seneından günümüze derece terbiye sektöründe ev olarak birşunca markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En cesim ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden mirlayarak dünya geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, sanat, ilmî alanlarda millî ve uluslararası çalışkan çalışmalar yürüten KALKO, birşunca ayak topu, basketbol köleübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene riyaset yaptığı dönemde tam 32 sene sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde mevki aldığı Yüceçekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin huzurı aralık Türkiye’nin en cesim özel meslek ve ağırşak derneği olan TÖDER’de 6 senedir patronaj kurulunda mevki almaktadır.

KALKO, terbiye meydanında yaptığı sükselı antreimlerden dolayı birşunca deri, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Yetişek Başlangıçimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu içtimai teavün vakfında terbiye meydanında projeler yürütmektedir. Her sene birşunca öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Haberci Kalko’nun adını nâkil bir anaokulu ve ilkokul ile müşterek öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Ulusal Yetişek Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://grafikkarti.name.tr/ https://sinopwebtasarimseo.name.tr/ https://sekerleme.name.tr/ https://masajcihazlari.name.tr/ https://korkugerilimkitaplari.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye