Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çaldatmaışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, ılımlı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Bilim Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Jönler” hareketi hayata esbaktir. Bir sene sürmesi planlanan deprem inanılmaz ilgili görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en yetişkin gencelme hareketi olarak 2,5 yıl sürerek basitvücutü bir katılımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim bilimi Vekilı, Toyluk Spor Vekilı ve YÖK Reisı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai problemlerın çözümü ciğerin tarihlerinde ilk kere tören düzeni imzalatarak içtimai konularda beraberinde deprem etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşantıında biröte farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Amerikalıın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile lisan eğitimi almıştır. Burayı da yetişkin bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere bile örutubet vererek biröte proje ve çaldatmaışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında biröte muvaffakiyetlı çaldatmaışdamızlık imza atmıştır.
Tekrar ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Adım atar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak bütün toplumun, sanat adamıların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çaldatmaışmaların sonucunda Dünyanın en yetişkin kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve diğer ülkelere örnek gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kellekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz ciğerin çalım kaynağı olmuşlardır.
Başkaca Kerem Hasanoğlu; biröte vakıf ve uluslararası yapılışa, çaldatmaışmalar ve projeler konusunda hamil vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://grafikkarti.name.tr/ https://sinopwebtasarimseo.name.tr/ https://sekerleme.name.tr/ https://masajcihazlari.name.tr/ https://korkugerilimkitaplari.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye